RCS1608F2263CS
MFR.Part #
RCS1608F2263CS
JLCPCB Part #
C17394452
Description
-55℃~+155℃ 100mW 226kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS