RC0402F1870CS
MFR.Part #
RC0402F1870CS
JLCPCB Part #
C17393942
Description
-55℃~+125℃ 187Ω 30mW Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS