IHDM1008BCEV2R2M20
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IHDM1008BCEV2R2M20
Description
0.7mΩ 2.2uH 204A 63A 69MHz ±20% - Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS