LDH-45A-500DA
MFR.Part #
LDH-45A-500DA
JLCPCB Part #
C17391356
Description
-40℃~+70℃ 1 24V~86V 500mA 9V~18V Boost DALI Short Circuit Protection、Over Voltage Protection DIP-7 Waterproof LED driver power supply ROHS