14820F0GJSX13102KA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
14820F0GJSX13102KA
Description
1 1kΩ 500mW ±10% ±500ppm/℃ - Potentiometers, Variable Resistors ROHS