RCS2012J180CS
MFR.Part #
RCS2012J180CS
JLCPCB Part #
C17390024
Description
-55℃~+155℃ 125mW 18Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS