RC2012F333CS
MFR.Part #
RC2012F333CS
JLCPCB Part #
C17387157
Description
-55℃~+155℃ 125mW 33kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS