LRC0201BS1N8GV001T
MFR.Part #
LRC0201BS1N8GV001T
JLCPCB Part #
C17384857
Description
1.8nH 10.5GHz 220mΩ 300mA 4@100MHz 0201 Inductors (SMD) ROHS