RC0402F26R7CS
MFR.Part #
RC0402F26R7CS
JLCPCB Part #
C17384284
Description
-55℃~+125℃ 26.7Ω 30mW Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS