RC0603J305CS
Extended
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
MFR.Part #
RC0603J305CS
JLCPCB Part #
C17384161
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 3MΩ 50mW Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS