IHHP0603ZHER1R0M01
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IHHP0603ZHER1R0M01
JLCPCB Part #
C17383864
Package
0603
Description
1.8A 110mΩ 1uH 2.1A ±20% 0603 Power Inductors ROHS