PCS125-180M-RC
MFR.Part #
PCS125-180M-RC
JLCPCB Part #
C17381215
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
18uH 34mΩ 3A ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS