MP024GS-10-P
Extended
Manufacturer
Monolithic Power Systems
MFR.Part #
MP024GS-10-P
JLCPCB Part #
C17378306
Package
SOIC-7
Description
-40℃~+110℃@(TA) 10V~25V 700V Flyback Isolation SOIC-7 AC-DC Controllers and Regulators ROHS