PCSDR73-560M-RC
MFR.Part #
PCSDR73-560M-RC
JLCPCB Part #
C17377202
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
1.075A 359.4mΩ 56uH 975mA ±20% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS