LRC0402CJ68NGV001T
Extended
- Manufacturer
- Johanson Dielectrics
- MFR.Part #
- LRC0402CJ68NGV001T
- JLCPCB Part #
- C17376036
- Package
- 0402
- Description
- 100mA 1GHz 2.2Ω 68nH 8@100MHz ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS