PCS125-330M-RC
MFR.Part #
PCS125-330M-RC
JLCPCB Part #
C17372759
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
2.1A 33uH 57mΩ ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS