RCS1005F1872CS
MFR.Part #
RCS1005F1872CS
JLCPCB Part #
C17371709
Description
-55℃~+155℃ 18.7kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS