123NQ080R-1
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
123NQ080R-1
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 120A 2.52kA 3mA@80V 80V 910mV@120A - Schottky Diodes ROHS