RCT02330KFLF
MFR.Part #
RCT02330KFLF
JLCPCB Part #
C173575
Description
-55℃~+155℃ 330kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS