6750BL14A0050001T
Extended
Manufacturer
Johanson Dielectrics
MFR.Part #
6750BL14A0050001T
JLCPCB Part #
C17361236
Package
SMD-6P,1.6x0.8mm
Description
1.5dB 180°@±14 4.9GHz~8.5GHz 50Ω:50Ω 9.5dB SMD-6P,1.6x0.8mm Balun ROHS