L201316Q-520MHF
Extended
Manufacturer
ITG Electronics, Inc.
MFR.Part #
L201316Q-520MHF
JLCPCB Part #
C17359570
Package
DIP-2
Description
23.5A 3.5mΩ 34A 52uH AEC-Q200 ±20% DIP-2 Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS