SBH51-LPSE-D34-SP-BK
MFR.Part #
SBH51-LPSE-D34-SP-BK
JLCPCB Part #
C17355652
Package
SMD
Description
-40℃~+125℃ 1mm 1mm 2 2x34P 3.4mm 34 4.3mm 68P Black Gold LCP Phosphor bronze Surface Mount,Vertical UL94V-0 SMD Wire To Board Connector ROHS