BZT52C24S
Extended
Manufacturer
MDD(Microdiode Semiconductor)
MFR.Part #
BZT52C24S
JLCPCB Part #
C173444
Package
SOD-323
Description
1 Independent 100nA 200mW 22.8V~25.6V 24V 60Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS