BZT52B4V3-G RHG
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZT52B4V3-G RHG
JLCPCB Part #
C17353748
Package
SOD-123
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 3uA@1V 4.21V~4.39V 4.3V 410mW 600Ω 90Ω ±2% SOD-123 Zener Diodes ROHS