HIF3BAG-26PA-2.54DSA(63)
Extended
Manufacturer
HRS(Hirose)
MFR.Part #
HIF3BAG-26PA-2.54DSA(63)
JLCPCB Part #
C17353298
Package
Plugin
Description
-55℃~+85℃ 13 1A 2 2.54mm 2.54mm 200V 26P 2x13P Black Brass PBT Through Hole Tin UL94V-0 插件 Wire To Board Connector ROHS