BZT52C6V2S
Extended
Manufacturer
MDD(Microdiode Semiconductor)
MFR.Part #
BZT52C6V2S
JLCPCB Part #
C173434
Package
SOD-323
Description
1 Independent 1uA@3V 200mW 5.8V~6.6V 50Ω 6.2V SOD-323 Zener Diodes ROHS