RC0603F4321CS
MFR.Part #
RC0603F4321CS
JLCPCB Part #
C17353028
Description
-55℃~+125℃ 4.32kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS