RC0402F390CS
MFR.Part #
RC0402F390CS
JLCPCB Part #
C17352817
Description
-55℃~+125℃ 30mW 39Ω Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS