BZT52C13
Extended
Manufacturer
MDD(Microdiode Semiconductor)
MFR.Part #
BZT52C13
JLCPCB Part #
C173428
Package
SOD-123
Description
1 Independent 100nA 12.35V~13.65V 13V 35Ω 500mW SOD-123 Zener Diodes ROHS