PCS125-100M-RC
MFR.Part #
PCS125-100M-RC
JLCPCB Part #
C17351165
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
10uH 25mΩ 4A ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS