PCSDR125-221M-RC
MFR.Part #
PCSDR125-221M-RC
JLCPCB Part #
C17350813
Package
SMD,12.3x12.3mm
Description
1.191A 1.51A 220uH 492mΩ ±20% SMD,12.3x12.3mm Power Inductors ROHS