RU3216JR036CS
MFR.Part #
RU3216JR036CS
JLCPCB Part #
C17350641
Description
-55℃~+155℃ 36mΩ 500mW Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS