RU1005FR068CS
MFR.Part #
RU1005FR068CS
JLCPCB Part #
C17350548
Description
-55℃~+155℃ 125mW 68mΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS