RC1005F753CS
MFR.Part #
RC1005F753CS
JLCPCB Part #
C17349406
Description
-55℃~+155℃ 63mW 75kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS