PCS125-270M-RC
MFR.Part #
PCS125-270M-RC
JLCPCB Part #
C17348048
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
2.3A 27uH 51mΩ ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS