RC1005F242CS
MFR.Part #
RC1005F242CS
JLCPCB Part #
C17345684
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS