RC0402F2100CS
MFR.Part #
RC0402F2100CS
JLCPCB Part #
C17344410
Description
-55℃~+125℃ 210Ω 30mW Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS