PCHC420Z2-1R0M-RC
MFR.Part #
PCHC420Z2-1R0M-RC
JLCPCB Part #
C17343377
Package
SMD,4.5x4.1mm
Description
1uH 27mΩ 4.4A 7.5A ±20% SMD,4.5x4.1mm Power Inductors ROHS