RC0402F6493CS
MFR.Part #
RC0402F6493CS
JLCPCB Part #
C17342750
Description
-55℃~+125℃ 30mW 649kΩ Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS