IFSC1111ABER220M01
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IFSC1111ABER220M01
JLCPCB Part #
C17342538
Package
SMD,3x3mm
Description
22uH 550mA 670mA 756mΩ ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS