RUT3216FR120CS
MFR.Part #
RUT3216FR120CS
JLCPCB Part #
C17341884
Description
-55℃~+155℃ 120mΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS