MOR03SJ0474A10
MFR.Part #
MOR03SJ0474A10
JLCPCB Part #
C173304
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-700ppm/℃~0ppm/℃ 350V 3W 470kΩ Metal Oxide Film Resistor ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS