0900BL15A0100001E
Extended
Manufacturer
Johanson Dielectrics
MFR.Part #
0900BL15A0100001E
JLCPCB Part #
C17339097
Package
SMD-6P,2x1.2mm
Description
-40℃~+85℃ 1.2dB 180°@±10° 2dB 50Ω:100Ω 9.5dB 900MHz~1GHz SMD-6P,2x1.2mm Balun ROHS