BLU1206-2612-BT25W
MFR.Part #
BLU1206-2612-BT25W
JLCPCB Part #
C17338864
Description
-55℃~+155℃ 250mW 26.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS