NCE6009AS
MFR.Part #
NCE6009AS
JLCPCB Part #
C173281
Package
SOP-8
Description
1 N-channel 15mΩ@10V 2.18nF 2.2V 2.6W 270pF 350pF 58nC@10V 60V 9A N-Channel SOP-8 MOSFETs ROHS