RU1005FR062CS
MFR.Part #
RU1005FR062CS
JLCPCB Part #
C17335714
Description
-55℃~+155℃ 125mW 62mΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS