RC0402J121CS
Extended
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
MFR.Part #
RC0402J121CS
JLCPCB Part #
C17330724
Package
01005
Description
-55℃~+125℃ 120Ω 30mW Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS