AE90-220K-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
AE90-220K-RC
JLCPCB Part #
C17326841
Package
Plugin,D6xL16mm
Description
150mΩ 15MHz 2.03A 22uH 3.1A 50@2.52MHz ±10% Plugin,D6xL16mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS