BLU0603-2611-BT25W
MFR.Part #
BLU0603-2611-BT25W
JLCPCB Part #
C17326407
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.61kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS