PCSFW530-6R8M
MFR.Part #
PCSFW530-6R8M
JLCPCB Part #
C17326105
Package
SMD,5.4x5.2mm
Description
3.5A 4A 6.8uH 90mΩ ±20% SMD,5.4x5.2mm Power Inductors ROHS